Zákaznická podpora:info@zomael.cz

O nás

Kdo by nemiloval pohled na uklidňující noční oblohu plnou hvězd. Plnou TISÍCE HVĚZD. Tak křehké ve své posvátné tichosti, tak pomíjivé ve své nezachytitelné rychlosti a zároveň tak silné ve své jednotě.

Když hlava dozadu se zaklání či ležíš na stráni, svůj pohled na oblohu upíráš a neuchopitelný mihotavý okamžik štěstí prožíváš. 

Pamatuješ si? 

Každý den se tato šance znovu nabízí, když tvůj svět se do tmy zahalí, hezké vzpomínky zůstávají v hlavě jak upletené na přízi, vše ostatní nechť se hvězdným světlem spálí.

Pamatuj si!

TISÍCE HVĚZD září nad tebou, každičký okamžik. 

Dovol jim, ať tě navedou, a řekni jim velké DÍK.

 ∼∼∼

Vítáme vás v našem virtuálním prostoru TISÍCE HVĚZDTM a věříme, že se vám u nás bude líbit.

Náš „hvězdný e-shop“ vznikl během svátečních vánočních dnů závěrem roku 2020 s myšlenkou vytvářet a nabízet esteticky výjimečné, kvalitní a originální produkty, které souvisí s hvězdnou tématikou. Přáli bychom si, aby se staly TISÍCE HVĚZDTM vaší první volbou, kdykoliv sháníte hvězdný dárek pro sebe či vaše blízké. 

Vizi TISÍCE HVĚZDTM vystihuje touha nabízet výrobky dotažené k dokonalosti díky našemu inženýrskému a profesionálnímu přístupu. 

Zlaté české ručičky - klademe důraz na podporu českých živnostníků a podnikatelů, ať už se jedná o nákup surovin či výrobu vlastních elementů a produktů s logem. Spolupracujeme rovněž s českými výtvarníky a grafiky.

Dbáme na společenskou odpovědnost. Dlouhodobě podporujeme charitativní organizaci Dobrý anděl. Proto jsme se rozhodli, že z každého prodaného PÁRamku pošleme nadaci Dobrý anděl částku ve výši 10 Kč.

E-shop spouštíme s unikátním produktem s názvem PÁRamky a moc se těšíme, až vám postupně představíme další výrobky, jež pro vás chystáme.

 ∼∼∼

Celý koncept e-shopu pro vás připravují 4 lidé:

Sheldon“ má pod palcem technické (vývoj, výroba) a kvalitativní záležitosti. Kreslí CAD modely, řídí výrobní proces a kontroluje kvalitu. Věci se pod jeho vedením hýbou kosmickou rychlostí. 

Amy“se stará o finanční, ekonomické a právní záležitosti, ale tvoří i krásné texty. Většího pragmatika abyste pohledali. Je tváří e-shopu a osobně s vervou dohlíží na to, aby Tisíce hvězd jen zářily. 

Bernadette“ má boží trpělivost a miluje vymýšlet design produktů. Velmi precizně a s láskou pro vás ručně každý PÁRamek vyrábí. Její zábavná a vtipná nátura se zrcadlí v pohodě celého týmu.

Howard“ je náš kreativec. Hýří nápady, má úžasné estetické cítění. Veškeré grafické a marketingové realizace pocházejí z jeho dílny. Jeho zápalem a nadšením strhává celý tým.