O nás

Kdo by nemiloval pohled na uklidňující noční oblohu plnou hvězd. Plnou TISÍCE HVĚZD. Tak křehké ve své posvátné tichosti, tak pomíjivé ve své nezachytitelné rychlosti a zároveň tak silné ve své jednotě.

Když hlava dozadu se zaklání či ležíš na stráni, svůj pohled na oblohu upíráš a neuchopitelný mihotavý okamžik štěstí prožíváš. 

Pamatuješ si? 

Každý den se tato šance znovu nabízí, když tvůj svět se do tmy zahalí, hezké vzpomínky zůstávají v hlavě jak upletené na přízi, vše ostatní nechť se hvězdným světlem spálí.

Pamatuj si!

TISÍCE HVĚZD září nad tebou, každičký okamžik. 

Dovol jim, ať tě navedou, a řekni jim velké DÍK.

 ∼∼∼

Vítáme vás v našem virtuálním prostoru TISÍCE HVĚZD a věříme, že se vám u nás bude líbit.

Náš „hvězdný e-shop“ vznikl během svátečních vánočních dnů závěrem roku 2020 s myšlenkou vytvářet a nabízet esteticky výjimečné, kvalitní a originální produkty, které souvisí s hvězdnou tématikou. Přáli bychom si, aby se staly TISÍCE HVĚZD vaší první volbou, kdykoliv sháníte hvězdný dárek pro sebe či vaše blízké. 

Vizi TISÍCE HVĚZD vystihuje touha nabízet výrobky dotažené k dokonalosti díky našemu inženýrskému a profesionálnímu přístupu. 

Zlaté české ručičky - klademe důraz na podporu českých živnostníků a podnikatelů, ať už se jedná o nákup surovin či výrobu vlastních elementů a produktů s logem. Spolupracujeme rovněž s českými výtvarníky a grafiky.

Dbáme na společenskou odpovědnost. Dlouhodobě podporujeme charitativní organizaci Dobrý anděl. Proto jsme se rozhodli, že z každého prodaného PÁRamku pošleme nadaci Dobrý anděl částku ve výši 10 Kč.

E-shop spouštíme s unikátním produktem s názvem PÁRamky a moc se těšíme, až vám postupně představíme další výrobky, jež pro vás chystáme.

 ∼∼∼

Celý koncept e-shopu pro vás připravují 4 lidé:

Sheldon“ má pod palcem technické (vývoj, výroba) a kvalitativní záležitosti. Kreslí CAD modely, řídí výrobní proces a kontroluje kvalitu. Věci se pod jeho vedením hýbou kosmickou rychlostí. 

Amy“se stará o finanční, ekonomické a právní záležitosti, ale tvoří i krásné texty. Většího pragmatika abyste pohledali. Je tváří e-shopu a osobně s vervou dohlíží na to, aby Tisíce hvězd jen zářily. 

Bernadette“ má boží trpělivost a miluje vymýšlet design produktů. Velmi precizně a s láskou pro vás ručně každý PÁRamek vyrábí. Její zábavná a vtipná nátura se zrcadlí v pohodě celého týmu.

Howard“ je náš kreativec. Hýří nápady, má úžasné estetické cítění. Veškeré grafické a marketingové realizace pocházejí z jeho dílny. Jeho zápalem a nadšením strhává celý tým.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení