Doprava a způsoby plateb

CENÍK DOPRAVY:

GLS 79 Kč (Nad 2000 Kč zdarma)

Zásilkovna Z Point - 89 Kč (Nad 2000 Kč zdarma)

Česká pošta - 149 Kč

 

 

CENÍK PLATEB: 

Dobírkou -  49 Kč

Převodem nebo QR kódem - Zdarma

On-line Platba kartou (ComGate) - Zdarma

On-line Apple Pay - Zdarma

Online bankovní převod (ComGate) - Zdarma

 

ZPŮSOBY DOPRAVY 

DOPRAVNÍ SPOLEČNOST GLS -  (Nad 2000 Kč zdarma)

5Spolehlivý kurýr. Doručení probíhá v pracovní dny mezi 8.00–17.00. O doručování zásilky budete informování v den doručení prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu a to vč. 3hodinového časového úseku a kontaktu na doručujícího kurýra. Převzít jej mohou i jiní členové vaší rodiny. Dopravce rozváží v obcích s depem GLS i po běžné pracovní době, a to až do 20:00. Pokud ve sjednaný termín balík nikdo nepřevezme, kurýr jej uloží ve skladu a Vy obdržíte potvrzení prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu.. V následujících dnech to zkusí ještě 2×. Zadáte-li na webu nebo v aplikaci GLS trackovací kód své zásilky, můžete sledovat, kde se právě nachází.

 

BALÍK DO ZÁSILKOVNY - (Nad 2000 Kč zdarma)

2Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 3000 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, l l   levně  a rychle. Zásilka bude k vyzvednutí zpravidla do 2 dne od odeslání. Během té doby ji můžete snadno sledovat. Vyzvednout ji může   kdokoli pomocí zaslaného hesla a při převzetí ji lze rozbalit. Balíček lze na pobočce uschovat až 5 dní, max. hmotnost zásilky je 5 kg.

 

ČESKÁ POŠTA

logo-ceska-posta Zboží je odesláno nejvhodnějším způsobem vzhledem k rozměrům zásilky. Nejčastěji je zboží odesláno jako doporučená zásilka. 

 

UPOZORNĚNÍ

Při doručování zásilky si dobře zkontrolujte, zda není obal porušen či poškozen. Pokud zjistíte závadu, zásilku nepřebírejte, případně zapište závadu do přepravního listu. Jestliže jste u již převzaté zásilky zjistili mechanické poškození, obratem kontaktujte doručitele.

 

 

ZBŮSOBY PLATEB

Dobírkou

Za zboží zaplatíte až kurýrovi nebo doručovateli při přijetí zboží.

 

Převodem nebo QR kódem

Bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 2901923426/2010, vedený u Fio Banky. Pro správné propojení platby je nutné zadat Variabilní symbol, která vám zašleme do emailu. Po dokončení objednávky se Vám na obrazovce vygeneruje QR kód, pomocí kterého můžete zaplatit přes své Internetové bankovnictví.

 

On-line platba kartou (ComGate)

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém kroužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

On-line platba Apple Pay

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka od společnosti Apple Inc., která umožňuje uživatelům provádět platby pomocí iPhoneApple WatchiPad nebo Mac. Apple Pay.

 

On-line bankovní převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s. https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

 

 

Důležité

V případě reklamace platby nebo dotazů ohledně plateb přes platební bránu ComGate prosím kontaktujte:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení